Reference

“Seminář mě moc bavil a o mapách jsem se dozvěděl to co jsem nevěděl. Přínosné pro mě byl hlavně zmíněný rozsah vhodného využití, nepoužíval jsem je k zápisům z jednání či prezentacím, což teď rád aplikuji. Zkouším mapy hned do těchto činností zařazovat a fungují mi v tom, že si lépe pamatuji i když je toho hodně. Jinak se mi líbila forma kurzu, veselé vedení a práce ve skupinách – rád opět dorazím. Super je i následný e-mail se shrnutými podklady a doporučenou literaturou. Dan je zkušený a je to znát. Líbí se mi, že prezentuje s humorem – pro účastníky je to zábava a v emoci humoru se také lépe pamatuje, takže to je super. Je také příjemný a to je důležité. Co se týká “látky” to má velmi dobře zvládnutou, takže za mne spokojenost a mohu jen doporučit.”
-Radek Haštaba, 5. března 2015

“Kurz byl zábavný, interaktivní, obsahoval tak akorát teorie a skupinová cvičení. Naučil a pobavil. Za mě velká spokojenost. Dan má s myšlenkovým mapováním velkou zkušenost a bylo znát, že ví, o čem mluví. Odfiltroval pro nás balast, kterým nebylo nutné se zabývat a sdělil nám všechno podstatné. Přehledně, srozumitelně a s humorem.”
-Hana Nováková, 5. března 2015

“Líbilo se mi, že nás bylo málo, i to, že se pracovalo ve skupinkách. Uteklo to jako voda a moc jsme si to myslím všichni užili. A minimálně já MindMapping skutečně využiju ve svých projektech. Stoprocentně dobrá investice. Daniel je profík, skvělá témata i jejich zpracování. Fandím v dalších projektech! Za tenhle kurz rozhodně palec hore :))”
-Kateřina Vacková, 3. března 2015

“Veľký prínos vidím v tom, že na začiatku kurzu si lektor chcel najprv zisť východziu situáciu a skúsenosť účastníkov s MM práve krátkymi praktickými cvičeniami. Páčil sa mi vecný a konštruktívny úvod do teorie MM, ktorý bol vhodne časovo rozvrhnutý. Praktická časť kurzu mi pomohla sa vo vytváraní máp trochu viac zorientovať, sústrediť sa na doležité veci a opustiť tie nedoležité, pochopiť vzájomný vzťah medzi roznymi úrovniami MM, aby sa pre mňa stali prínosom. Celková prezentácia MM v programe bola vzorovou ukážkou jej samotného využitia. Ja som určite odchádzala z kurzu spokojná. Na kurze bolo vidieť, že sa jedná o skúseného lektora, ktorý ani v najmenšom nepodcenil prípravu a počas celého kurzu dokázal operatívne reagovať na potreby a otázky účastníkov. Na lektorovi sa mi páčila pútavosť prezentácie, jej obsahová i formálna stránka, rozhovrhnutie celého kurzu a dobre zvládnutý timemanagement. Lektor dával dostatočný priestor pre otázky po každom bloku, bolo vidieť, že sa v danej téme pohybuje ako ryba vo vode. Jeho verbálna i neverbálna komunkácia bola príjemná a otvorená, čo prispelo aj k otvorenosti a uvoľněniu účastníkov. Prepojenie prezentácie, ktorá bola výsledkom práce v predstavovanom programe, s flipchartom umožnilo lektorovi pútať pozornosť účastníkov po celú dobu konania kurzu.”
-Veronika Gajdošová, 3. února 2015

“Informačně nabitý kurz. Doporučuji pro všechny kdo chtěji Evernote vážně používat. Velkou výhodu kurzu vidím v tom, že nejde o prosté školení funkčností, ale o praktickou ukázku jak tento nástroj lektor dlouhodobě používá v řadě situací. Velmi dobře připravený, velká snaha o sdílení znalostí a zkušeností. Dobré prezentační dovednosti a schopnost zaujmout.”
-Zdeněk Macháček, 21. ledna 2015

“Kurz byl velice zajímavý, obsáhlý, konkrétní a veškeré informace byly zodpovězeny. Kladně hodnotím i to, že jsme dostali prezentaci a další informace k dané technice GTD. Velmi příjemný a znalý lektor. pozitivní hodnocení. Ráda se s ním znovu setkám.”
-Dana Zábranská, 18. ledna 2015

“Na kurzu Daniel srozumitelně a na příkladech vysvětlil, o čem GTD je, jaké jsou jeho kroky. Daniel má také rozhled jaký SW se dá pro GTD využít – nedoporučuje jen jeden. Závěrem shrnul body, čím začít a dal doporučení pro začátečníky. Především mne tento kurz namotivoval a tak jsem již začala. Daniel vytvořil příjemnou atmosféru v průběhu kurzu. Daniel vždy pečlivě naslouchal otázkám a vždy na ně srozumitelně a v příkladech odpověděl.”
-Lenka Vintrová, 18. ledna 2015

“Kurz vřele doporučuji všem. Knihu GTD jsem před kuzrem měla přečtenou a sama jsem se metodu snažila aplikovat už před kurzem, přesto byla každá minuta kurzu pro mě maximálně přínosná. Odešla jsem s nadšením zavádět další části metody GTD do mé praxe. Lektor je ve svém oboru vzdělaný a má rozsáhlé osobní zkušenosti. Při kurzu uvádí praktické případy z osobního života, což mě moc pomohlo k lepšímu pochopení výkladu.”
-Jana Grohmannová, 17. ledna 2015

“Výborný, přesně takhle jsem si úvod do GTD představoval. Odešel jsem s praktickým návodem na uplatnění, který už dnes večer začínám zkoušet. Daniel velmi dobře ví, o čem mluví a přesvědčil mně, že je ryzí praktik.”
-Oldřich Kotas, 17. ledna 2015

“Ten nejlepší základ mindmapování jakého se vám v ČR může dostat. A rozhodně nečekejte nudnou teorii. Budete kreslit, barvit a skicovat. Dan ví. Dan zná. Dan umí a je to na kvalitě řádně znát.”
-Honza Slavík, 13. ledna 2015

“Kurz mne moc bavil a doporučuji jej.Dan připravil výborně náplň a strukturu kurzu a chcete-li se mnohé dozvědět o Mind mapách, tak Vám tento kurz doporučuji. Daniel se vypracoval na výborného přednášejícího. Témata, která přednáší, zcela ovládá.”
-Jan Juhos, 13. ledna 2015

“Urcite muzu doporucit, prakticke, zabavne, srozumitelne. Parada, Dan vedel o cem mluvi a jeho prezentacni i lidske schopnosti jsou vyborny.”
-Sabina Krajcuskova, 12. ledna 2015

“Jelikož jsem byla naprostý začátečník, tak pro mě byl kurz velice přínosný, plný doporučení apod. Už se těším, až tuto novou znalost využiji v osobním či pracovním životě. Lektor je neuvěřitelně příjemný a znalý tématiky. Dokázal zaujmout, reagovat na dotazy. Prostě profesionál.”
-Hana Svobodová, 5. ledna 2015

“Kurz splnil přesně to, co jsem od něj čekala – dal mi tipy, jak a na co myšlenkové mapy používat a ušetřil tak času, kdy bych na všechny fígle přicházela sama. Daniel vedl kurz výborně, v tempu a všechno dokázal skvěle vysvětlit na příkladech… Chodící reklama na využivání myšlenkových map.”
-Barbora Samková, 14. listopadu 2014

“Kurz byl jasný, praktický, měl ideální tempo. Konečně jsem se naučila jednoduše používat myšlenkové mapy v praxi. Daniel byl skvělý.”
-Lubomíra Pišťáková, 11. listopadu 2014

“Velmi užitečný a hlavně inspirativní. Ukazuje jak využít něco, bez čeho se spousta z nás denně neobejde. Skvělý tipy na zlepšení. Daniel je super pozitivní člověk. Profesionál v tom co dělá. Lidský přístup a snaha poradit.”
-Zdeněk Blažek, 29. října 2014

“Kurz byl skvely, vyzdvihnul bych hlavne prakticke vyuziti! Daniel byl sympaticky, vtipny, lekce mela spad, spousty tipu&triku, dozvedel jsem se, co jsem potreboval.
-Vladimír Weiss, 25. října 2014

“Kurz nám pomohl v základní orientaci v Evernote, bylo nám doporučeno mnoho aplikací, se kterými se dá propojit a k čemu je využít, včetně osobních zkušeností s nimi. Byl nám představen osobní systém práce v Evernote a prodiskutovány alternativy využití. Za mě jednoznačně přínosný kurz. Lektor byl velmi příjemný mladý muž, který nám předal kromě teoretických znalostí i pár osobních zkušeností.
-Barbora Lišková, 24. října 2014

“Skvěle rozvržený čas a lektor nám ukázal vše důležité. A hlavně také vysvětlil. Líbily se mi i praktické doporučení! BOMBA! Skvělý lektor, mohu jen doporučit.”
-Alžběta Škytová, 2. října 2014

“Kurzu sa neda co vytknut, bol hodne inspirativny a rad pojdem na Danielov kurz zas. Daniel, je velmi mily a fajn clovek, ktory sa dobre pocuva a to co hovori je jasne.”
-Karol Suchanek, 2. října 2014

“Vlastně jsem ani pořádně nevěděla na co jdu. Byl to takový můj “náhradní program” se zvědavostí co se bude dít. Nemám vztah k plánování a malování už mě vůbec nezajímá. Přesto se mi kurz moc líbil a přinesl nové možnosti do praktického i pracovního života. Postupně je trochu zkouším v praxi. Daniel měl všechno perfektně připravené a zorganizované, hned od počátku mě plně zaujal. I samotné představování měl velmi poutavé.”
-Iveta Ševčíková, 18. září 2014

“Pokud jste právě myšlenkové mapy právě objevili, tento kurz Vás do tohoto výborného nástroje zasvětí bez studia knih a webů. Pokud už si MM pohráváte, ale pořád to úplně není ono, na kurzu se dozvíte, jak mapy (ne)fungují. Dan mluví srozumitelně a poutavě, takže než se nadějete, kurz je u konce a vy přemýšlíte na který z jeho dalších kurzů půjdete.”
-Dan Ševčík, 14. září 2014

“Perfektní praktický kurz pro ty, kteří s Evernotem teprve začínají nebo chtějí začít. Daniel nám ukázal velmi strukturovaně základní funkce, rovnou jsme většinu z nich mohli i vyzkoušet, opět jsem si z jeho kurzu odnesla spoustu praktických příkladů, tipů, které chci začít teď sama využívat. Jakmile se sžiju se základy Evernote, určitě chci navštívit i pokračovací kurzy. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout, velmi organizovaný, předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.”
-Lucie Pechová, 4. července 2014

“Kurz byl skvělý, zcela naplnil moje očekávání, o Evernote jsem se dozvěděl hodně nových věcí, které se mi budou hodit v pracovní i osobní sebeorganizaci. Daniel měl výborný přístup, příjemné a civilní vystupování, věděl o čem mluví.”
-Radek Fiala, 4. července 2014

“Pro mne přínosný kurz, informace mne posunuly dále. Nejlepší školení je od člověka, který zná dokonale Evernote (v tomto případě). Daniel je příjemný člověk se zapálením pro Evernote a umí velmi dobře vysvětlit “jak na to”.”
-Tomáš Volf, 4. července 2014

“Od kurzu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Všechny mé otázky, které jsem měl dopředu připravené byly zodpovězeny. Navíc jsem dostal spoustu podnětů a námětů na další využití EN. Jsem maximálně spokojený. Daniel je profík. Jeho způsob prezentace a komunikace mně plně vyhovuje.”
-Marek Waldhauser, 2. června 2014

“Líbí se mi koncepce kurzu, kdy Dan vysvětlí nutné minimum teorie a po zbytek kurzu se myšlenkové mapy procvičují na zajímavých příkladech. Mimo to má Dan kurz dobře a zajímavě připravený, takže ty tři nebo čtyři hodiny fakt rychle uběhnou. Na Danovi je vidět, že má to správné zapálení pro to, co vyučuje, má s tím zkušenosti a sám to úspěšně používá. Dokázal bez problémů odpovědět na všechny naše otázky a během celého kurzu na mě působil velmi přátelsky a přívětivě. Na jeho kurzech oceňuji, že si člověk danou věc dobře vyzkouší v praxi a osvojí si první krůčky, které jsou dost často těmi nejtěžšími.”
-Jan Veselý, 20. května 2014

“Kurz byl výborně vedený, přínosný pro praxi a nabídl hodně dalších možností, na kterých se dá stavět. Dan byl velmi pohotový a dokázal si poradit se všemi otázkami. Pokud by vzniklo něco jako pokračování kurzu, byl by to výborný nápad a určitě bych se zúčastnil :-) Dan je skvělý lektor.”
-Petr Klein, 1. května 2014

“Pro mne je kurz obrovsky přínosný. Po pár týdnech fungování a seznamování se s iPadem ho díky kurzu mohu využívat konečně víc k práci. Kurz byl výborně uspořádaný, rady a tipy na aplikace i psaní se mi velmi hodí. Na všěchny svoje otázky jsem na dostala odpověď a ještě víc. I díky postřehům od kolegů z kurzu. Takže teď se jen pustit do praxe. K tomu bych ale uvítala individuální hodinu :-) či navazující kurz. Daniel skvěle předával své zkušenosti a tipy. Je velmi příjemný, vtipný a profesionál. Výborně reagoval na dotazy.”
-Jitka Sobotková, 1. května 2014

“Kurz mě naučil, že jde s myšlenkami pracovat o trochu jinak, aby z nich vznikly jasné úkoly, co je potřeba udělat pro úspěšné dokončení rozebírané problematiky. Dan je skvělý lektor a umí všechno výborně vysvětlit, tak, aby to bylo pochopitelné. Kurz je super a nenapadá mě nic, co by potřebovalo změny. Líbí se mi ta praktická část (plánovali jsme oslavu), protože jde na ní hezky ukázat to, jak z myšlenkových map vypadávají závěry a úkoly, které mají smysl a dokáží posunout dál :) Díky moc!”
-Barbora Vavřínová, 18. dubna 2014

“Jednoznačně to byla “škola hrou”. Myšlenkové mapy mi byly vždy blízké. Po tvém kurzu mi jsou vlastní! Díky Dane, opět skvěle připravený inspirativní kurz! Neuběhlo ani 24 hodin od kurzu a už tu čmárám druhou myšlenkovou mapu, která mi dává smysl. Dan je prostě borec! Přestože sám říká, že má za sebou zatím krátkou pracovní cestu, rozhodně se má s čím podělit a o tom to je! Věci, které mu zlepšili pracovní a logicky i osobní život sdílí a předává dalším. To je skvělý “druh” štedrosti!”
-Vojtěch Hurych, 18. dubna 2014

“Opět velmi užitečný kurz, systematicky a smysluplně vedený, Daniel nás velmi srozumitelně provedl celou problematikou od pochopení celého principu GTD, až po konkrétní kroky, které vedou k úspěšnému zvládnutí GTD. K tomu Daniel přidal i perfektní tipy na organizaci času v diáři a související aplikace, které můžeme pro úspěšné zvládnutí metody používat. Během kurzu GTD nejen perfektně pochopíte, ale také zjistíte, kde vy sami děláte chyby a zároveň odcházíte s komplexním návodem, tipy a nástroji ke změně stávajícího stavu. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout, velmi organizovaný, předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.”
-Lucie Pechová, 11. dubna 2014

“Na kurz jsem šla jako člověk, který o GTD vůbec nic neví. Na kurzu jsem zjistila, co to GTD je, jak s ní pracovat, včetně pár praktických rad a aplikací. Za mě kurz naprosto splnil očekávání. Lektor byl velmi příjemný mladý muž, který nám předal kromě teoretických znalostí i pár osobních zkušeností.”
-Barbora Lišková, 11. dubna 2014

“Kurz GTD pro začátečníky doporučím dalším lidem. Tématika GTD je velmi zajímavá a užitečná pro osobní efektivitu. Daniel Gamrot je příjemný, otevřený. Zkušený ohledně GTD, tj. ideální pro takové školení. Říká nejdůležitější věci napřímo, jen málo věcí bylo potřeba číst mezi řádky.”
-Milan Žaloudek, 11. dubna 2014

“Výborně postavený a vedený kurz, skvělé načasování i rozložení kurzu, všechny informace prezentovány s ohledem na praxi. Dozvíte se, jaké doplňky na trhu k ipadu jsou k mání a zda je budete konkrétně vy potřebovat, naučíte se pracovat i s některými užitečnými nástroji a nastaveními v rámci ipadu a dozvíte se, které aplikace je nejlepší využívat, pokud chcete ipad opravdu plnohodnotně využívat v práci i v soukromí. Jsem opravdu nadšená, že jsem konečně zjistila, co všechno ipad umí a nabízí, a jak si díky těmto nastavením, doplňkům a aplikacím zjednodušit život. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout, velmi organizovaný, předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.”
-Lucie Pechova, 2. dubna 2014

“I když pracuji s iPadem každý den a myslím, že znám veliké množství aplikací, vždy je možné se dozvědět ještě více a přesně tímto kurz splnil naplno má očekávání. S Danielem jsem se setkal na kurzech již několikrát a stále se dozvídám nové a nové užitečné informace. Je to velice motivující člověk!”
-Petr Vokál, 1. dubna 2014

“Kurz, myslím, přinesl informace jak pro začínající uživatele Evernotu, tak pro pokročilejší. Obsahoval množství “oveřených” tipů z vlastní zkušenosti, což bývá nejpřínosnější. Kladně hodnotím vhodně zvolený poměr teoretické a praktické části. Velmi oceňuji individuální přístup ke všem zúčastněným, se zohledněním k předchozím zkušenostem účastníků kurzu v dané oblasti. Pozitivní a neformální nálada celého kurzu.”
-Iva Jelínková, 5. března 2014

“Kurz byl pěkně připravený, interaktivní – měli jsme možnost si myšlenkové mapy několikrát nakreslit. Metodika myšlenkových map je jednoduchá (nebo byla takto podána) a proto si myslím, že všichni účastnící vše pochopili. Daniel umí navázat kontakt, navodit přátelskou atmosféru a provést elegantně myšlenkovými mapami. Je pěkné, jak je do myšlenkových map zapálený. Oceňuji také to, že pružně zodpovídal všechny dotazy, ačkoliv třeba nebyly zcela k tématu. Skvělá byla i komunikace před a po kurzu.”
-Kateřina Dušková, 20. února 2014

“Kurz byl rozhodně přínosný. Většina informací byla pro mě nových, ale rozhodně mě to popostrčilo o trochu dál. Otevřelo mi to zase další obzory v oblasti, se kterou jsem se dosud míjela. Daniel má zkušenosti s tím, co
předává ostatním. Kurz měl pečlivě připravený, nabízel užitečné rady a příjemně komunikoval.”

-Kateřina Kuberová, 14. února 2014

“Ani chvilku jsem se nenudil, dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací, na které bych sám přicházel hodně dlouho. Praktické příklady, tipy z praxe od Dana i ostatních účastníků, plodné diskuze. Super kurz, dávám 10 bodů z 10. Líbí se mi, že je z Dana cítit zapálení a pozitivní přístup. Zároveň mě přesvědčil, že sám rozumí tomu, co předává ostatním. V neposlední řadě se mi líbilo, že dodržel timing a osnovu. Shrnutí po kurzu do e-mailu bylo super.”
-Libor Šimon, 21. ledna 2014

“Kurz naplnil má očekávání a rozšířil obzory. Jedná se o základní kurz, ve kterém Daniel vysvětluje “jak na věc” a jak si vybudovat správné návyky. Určitě doporučuji všem. Daniel je profesionál v daném kurzu a setkání s ním bylo moc fajn. Má příjemné vystupování a je s ním zábava. Dokáže vysvětlit.”
-Pavel Bláha, 15. ledna 2014

“Jsem ráda, že jsem kurs navštívila, evernote již nějakou dobu používám, na kursu jsem se dozvěděla pár vychytávek, které mi určitě usnadní práci. Určitě vyrazím na pokračovací kurs, jen co se naskytne vyhovující termín. Daniel byl profesionální, příjemný, srozumitelný. Nebyla to nuda, dobře připravené. Díky.”
-Hana Kubíková, 15. ledna 2014

“Naprosto perfektní a praktický kurz, který mi dal mnohem více nežli jsem od něj čekal. Raději ani nechci vědět kolik týdnů bych se musel programem Evernote prokousávat, abych se dozvěděl to co na tomto kurzu za pár hodin. Dan je výborný a zkušený školitel, který danou problematiku nejen školí ale také jí žije. Má skvělou schopnost své prakticky získané vědomosti předávat dál.”
-Ladislav Matouš, 23. prosince 2013

“S Danem je výborná spolupráce,je otevřený,vstřícný,umí informace nejen zpracovat,ale i předat.Velmi sympatické je na něm nadšení a entuziiasmus pro Apple.Zároveň je odhodlaný řešit problémy a pomáhat ostatním. Dane bylo to skvělé,dobře jsi mne nakopl,budu pokračovat v dalším vzdělávání. Děláš to dobře.
-Josef Švanda, 28. listopadu 2013

“Kurz byl super, určitě půjdu na volné pokračování v lednu, protože tohle nemá chybu. :-) Velmi příjemný, klidný, vtřícný. Skvělé znalosti aplikací. Vřele doporučuji.”
-Jindra Tužilová, 27. listopadu 2013

“Moc se mi to líbilo. Evernote jsem hned den po kurzu použil při jednání a je to skvělý pocit, když vím, jak to vše funguje. Dan je super. Líbí se mi, že je praktický. Není to takový ten Kiršovec, ale prakticky ukazuje jak vše udělat.”
-David Lörincz, 26. listopadu 2013

“Kurz Evernote : elektronický archív byl vhodný nejen pro naprosté začátečníky, ale i pro zkušenější uživatele, kde byl zajímavou inspirací jak pracovat s tímto unikátním software. Dan vedl kurz naprosto profesionálně a dokázal účastníky kurzu nadchnout pro využítí Evernote v osobním i pracovním životě.”
-Kamil Karas, 26. listopadu 2013

“Inovativní obsah předaný v dostatečném časové rozpětí. Díky za nasdílení písemných podkladů a odkazů. Daniel zná problematiku a má ji zažitou, je pro ni nadšen. Umí znalosti předat, při prezentaci využívá naplno apple techniku.”
-Pavel Trantina, 24. listopadu 2013

“Pre zaciatocnikov rozhodne doporucujem. Prejdete si vsetko – od zalozenia uctu v Evernote az po systém správy poznámok. Daniel byl vyborny, fundovany a vzdelany s velkymi znalostami (a zapalom pre vsetko nove). Rovnako ocenujem jeho schopnost vysvetlit problem zrozumitelne zaciatocnikovi.”
-Matěj Popadič, 24. listopadu 2013

“Kurs doporučuji všem, co to s Evernote myslí vážně, i těm, co už nějakou zkušenost s EN. Uvidí zajímavé tipy, naučí se triky, které při běžném používání zefektivní práci s EN. Dan má o problematice Evernote hluboký přehled, umí dobře umí vysvětlovat a není to takové suché, jako ve škole :-). Dana doporučuji.”
-Tomáš Fiala, 24. listopadu 2013

“Kurz byl pro mě přínosem, objevil jsem další možnosti využití Evernotu , dobře logicky poskládaný za sebou s ukázkami praktického využití. Daniel byl dobře připravený, přednášel srozumitelně a logicky.”
-Daniel Fojtík, 24. listopadu 2013

“Výborná možnost poznat tak komplexní nástroj, jakým Evernote bezesporu je, v potřebných souvislostech, vytvořit si od základů správné návyky, což bývá při intuitivním ovládání často kámen úrazu. K tomu spousta drobných tipů od zkušeného uživatele navrch. Pokud jste, stejně jako já, o možnostech Evernote zatím jenom slyšeli, je kurz rozhodně vítaným praktickým úvodem. Dan je ostřílený lektor, bezprostřední a přátelský, ochotný pomoci a odpovědět na jakýkoliv dotaz.”
-Pavel Ovesný, 23. listopadu 2013

“Na konci kurzu jsem trochu propadla depresi, jestli se do toho vůbec pouštět. Pro mě, jako absolutního nováčka, bylo informací docela hodně a najednou jsem dostala strach, jestli to vůbec zvládnu. Během cesty domů se mi to ale rozleželo a už mám nainstalováno všude :-). Nejdůležitější je udělat ten první krok, vždyť přece nemusím hned začínat kompletizací dosavadního archivu! Možnosti Evernotu mě totiž skutečně nadchly. Ač jsem nesystematický člověk, systém mám ráda a Evernote to opravdu umí (a Daniel zas vysvětlit). Doufám, že mi vyjde čas v lednu i na návazný kurz. Mezitím si to vyzkouším, naučím se s ním pracovat a ty, Danieli, mi pak zas ukážeš určitě nějaké vychytávky jako na myšlenkových mapách, že jo? :-). Závidím Danielovi jeho organizovanost. Jsem ráda, že si své vědomosti nenechává pro sebe a šíří je dál srozumitelnou formou. “
-Bára Skálová, 23. listopadu 2013

“Kurz splnil má očekávání, uvedl mě do problematiky, myslím si, že mi dal velmi dobré základy pro samostatné pokračování, inspiroval mě pro další práci. Daniel byl velmi příjemný, na kurzu vytvořil příjemnou a otevřenou atmosféru, zvládal komplikace s úsměvem a vždy je bez problému vyřešil, velmi dobrý rétor, ochotný, “lidský”.”
-Anežka Dvořáková, 18. listopadu 2013

“Kurz byl dobře připraven, problematika myšlenkových map vysvětlena a prakticky procvičena. Vlastní praxe Dana v oblasti je velmi dobrým základem pro jeho školení myšlenkových map. Dan umí zaujmout a vysvětlit přednášenou problematiku.”
-Daniel Gamrot, 16. listopadu 2013

“Znalosti z kurzu již praktikuji sám na sobě a jsem velmi spokojený. Posunulo mě to dopředu. Líbil se mi celkový přístup lektora ke kurzu. Působil velmi zkušeně a přátelsky.”
-Martin Rapčan, 5. listopadu 2013

“Jeden z mála kurzů, které jsem navštívila, kde mám pocit, že utracené peníze za to stály. Daniel je příjemný a kurz od začátku vede nejenom jako teorii, ale i praxi. Kdo chce začít, ten den začne. Je vidět, že ho jeho práce baví. Jako námět na další kurz bych uvítala GTD pro pokročilé, kde doladíme detaily po používání v praxi.”
-Eva Habrnálová, 1. listopadu 2013

“Jedinečný kurz, plný praxe a nových informací. Sice to bude chvíli trvat, ale věřím, že to pro mne bude znamenat velkou změnu ve zvládání úkolů, stresů i vize do budoucna. Ještě jednou moc děkuji Danovi za výborně prožitý večer!”
-Tomáš Krýdl, 31. října 2013

“Kurz se mi líbil, měl šmrnc a spád. Předčil moje očekávání a splnil co jsem chtěla. Během kurzu jsem dostala odpovědi na otázky, které jsem si neuměla zopovědět sama. Díky kurzu vím, jak pracovat s nápady a jak je zpracovávat. Daniel Gamrot, mi pomohl rozhoupat se. Chci podnikat a jeho rady byly skvělé. Otázky klade tak, aby si na ně odpověď člověk našel sám a měl z toho radost. Vede vás, a vy se přestanete bát udělat chybu.Dá vám zpětnou vazbu, aby se ujistil, že vyslovené bylo správně pochopeno.”

-Andrea Pálová, 30. října 2013

“Kurz byl zamereny prevazne na praktickou stranku, coz nas drzelo ve stale pozornosti. Cloveku neubihaly myslenky jinam a mohl tak propadnout hloubeji do tematu. Navic to bylo vedeno vtipne,takze jsme se i pobavili a kolektivne seznamili. Dan byl komunikativni, vnimavy, chytal se pohotove nasich myslenek. Proto vse probihalo v prijemne pohodove atmosfere.”
-Marek Stoklasa, 30. října 2013

“Pohoda atmosfera, prijemne setkani i vyzkouseni si map ve vice lidech. Daniel byl prijemny, vsimavy… dojem – profi :-)”
-Markéta Hovorková, 29. října 2013

“Myšlenkové mapy jsem již používala, ale Daniel mi nabídl mnohem víc množností využití a pomohl osvětlit některé nejasnosti, takže teď v tom jedu naplno. :-) Čtyři hodiny utekly nějak moc rychle, těším se na další setkání třeba u GTD. Daniel byl výborně připravený a opravdu ví, o čem mluví.”
-Bára Skálová, 27. října 2013

“Obsah kurzu opravdu skvělý i rozložení. Jsem obohacen o nové vědomosti, které jsem díky skvělému výkladu lektora schopen uvést ihned do praxe. Daniel je jedinečný to člověk. Strhující, motivující a ještě k tomu charismatický.
-Aleš Hrbáček, 27. října 2013

“Kurz splnil má očekávání na 100 %. Odnesla jsem si přesně ty informace, které jsem ke své práci z tohoto kurzu potřebovala. Kurz by dobře členěn, dotkl se všech témat, která s každodenním používáním iPadu jako mobilní kanceláře souvisí plsu mnohé další. Daniel je maximálně připravený, mluví k věci, neodbíhá od témat, interakce s posluchači.”
-Hana Maďarová, 25. října 2013

“Naplnil z větší části mé očekávání. Daniel byl přátelský a byl seznámen dokonale s problematikou.”
-Jan Jirsa, 25. října 2013

“Kurz byl fajn, splnil mé očekávání a poměrně dost rozšířil mé povědomí o možnostech využití iPadu jako jediného pracovního nástroje. I když na celkové proniknutí do všech tajů a možností by bylo potřeba, aby měl kurz přibližně týden. Lektor byl přátelský a jeho podání bylo přívětivě srozumitelné i pro prosté uživatele.”
-Jakub Vedral, 24. října 2013

“Dobře sestavený, adekvátně propojený, udržel mojí pozornost po celou dobu. Skvělý profesionál, který dokáže vše lidsky vysvětlit.”
-Kamil Pošvic, 24. října 2013

“Nejužitečnější pro mě byly určitě tipy na aplikace z nejrůznějších oblastí. Kurz jako takovýbyl hezky postavený.”
-Jakub Slovák, 23. října 2013

“Kurz byl pro mě přínosný, dobře poskládaný, měl spád. Daniel byl dobře připravený, přednášel srozumitelně a logicky.”
-Daniel Fojtík, 20. října 2013

“Kurz naprosto předčil moje očekávání a budu doufat,že bude nějaké pokračování,protože 2 hodiny na kurz je málo. Lektor Daniel Gamrot byl naprosto skvelej. Intenzivne se venoval vsem účastníkům kurzu po celou dobu kurzu a velice vstřícně a ochotně nabídnul po velkém zájmu a nekonečných otázkách, ze můzeme kurz časově prodloužit. Lektor se nam věnoval téměř o 2 hodiny déle. Odpověděl na všechny dotazy a vsem poradil, jak v rámci práce s iPadem usnadnit život.”
-Veronika Kovářová, 19. října 2013

“Perfektní, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila! Doporučuju všem, kdo už nechce každý den tahat notebook, netbook aj. Velmi příjemný a chytrý mladý muž :-)”
-Michaela Vazačová, 19. října 2013

“Kurz byl přesně podle svého názvu. Žádná nudná teorie, ale rovnou praktické cvičení a to v celku zábavnou formou. Daniel je sympatický vstřícný člověk. I z výkladu bylo znát, že vyučovanou látku sám prakticky využívá.”
-Jiří Huňa, 15. října 2013

“Po nezbytné teorii a řadě doporučení následovala praktická část, která účastníkům kurzu ukázala, jak silný nástroj myšlenkové mapy jsou. Kurz doporučuji všem, kdo chtějí změnu. Dan vedl kurz naprosto profesionálně. Dokázal lidi zábavnou formou vtáhnout do problematiky myšlenkových map.”
-Kamil Karas, 15. října 2013

“Setkání nad myšlenkovými mapami a kávou (čajem) :-) bylo velice příjemné. Protože bylo o čem mluvit, čas rychle utekl. Nezůstali jsme jen u teorie, ale také jsem si svou mapu zkusila zakreslit. S Danielem se příjemně povídá. S mapami má dobrou praxi a poradil mi, jak mohl.”
-Ester Koňařová, 14. října 2013

“Bylo to zajímavé – mám trochu jasněji v tom, jak myšlenkové mapy používat, pochytila jsem pár praktických rad, které by mi v tom mohly pomoci (nástroje hmotné i elektronické). Daniel je profesionální, příjemný, srozumitelný.”
-Hana Kubíková, 4. října 2013

“Kurz rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí udělat pořádek v pracovním i osobním životě a vyhnout se tak broukpytlíkovskému všeho a nic nedělání. Dan byl skvělý! Udělal vše, abychom se sešli, přestože se nenaplnila požadovaná kapacita pro otevření kurzu. Kromě zasvěcení do základů velmi zajímavého GTD si především cením otevřenosti a sdílení vlastních zkušeností, se kterými se Dan podělil.”
-Vojtěch Hurych, 30. září 2013

“Kurz splnil vše, co sliboval – teorie skutečně nebylo nadbytek a byli jsme přinuceni sami vytvořit několik myšlenkových map. Přínosná byla také kolektivní práce v týmu při tvorbě jedné nich. Bylo vidět, že Daniel má s myšlenkovými mapami praktické zkušenosti.”
-Lucie Heroudková, 23. září 2013

“Kurz byl velmi dobrý, připravený, praktický. Daniel je profesionál, lidský, nebojí se jiného názoru, umí naslouchat.”
-René Müller, 22. září 2013

“Gtd knihy jsem nikdy nečetl, ale měl jsem o nich lehké povědomí. V kurzu mi bylo vše ujasněno, takže mi teď nic nebrání v implementaci do života. Rozhodně doporučuji všem! Velmi příjemné vystupování. Všechno vysvětlil jasně a strukturovaně pomocí malůvek. Jde vidět, že má s danými věcmi hodně zkušeností.”
-Robin Nemeth, 19. žáří 2013

“Kurz byl velice dobře rozdělený jak obsahově tak tematicky. Měl jednoznačný přínos pro začlenění MM do každodenního života. Byly to opravdu příjemně a užitečně strávené 4 hodiny. S Danielem jsem byl velice spokojený. Zkušenosti z praxe a z projektového řízení byly poznat i během tohoto krátkého kurzu. Všechny rady a ukázky byly přímo ze života a ne žádné suché poučky z knížek.”
-Jindřich Kaláb, 18. září 2013

“Kurz byl výborný, pomohl mi ujasnit si, co metoda GTD znamená a dokázal jsem si po kurzu udělat pořádek v nástroji, který pro úkoly a GTD používám (Things). Diskuze s lektorem mě inspirovala k mnoha návykům, které si v nejbližší době pokusím osvojit. Lektor byl velmi příjemný, setkání mělo kamarádský charakter, za což jsem rád. Daniel vysvětluje zřetelně a myšlenky dobře artikuluje.
-Jan Škapa, 17. září 2013

“Informacemi nabitý kurz, plný přikladů a praktických cvičení. Oceňuji prostor pro otazky posluchačů a ochotu předat maximum tipů z praxe. Daniel je jako lektor velmi vstřícný, pohotový a téma myšlenkových map mu vyloženě sedí.”
-Marcela Janíčková, 15. září 2013

“Kurz dobře připravený, dobře zvládnutý časový rozvrh. Moc pěkně nakombinovaná teoretická i praktická část. Vyvážený výklad (nenudí ani nevyčerpává). Mnoho výborných praktických tipů. Moc se mi líbilo, ihned jsem zapojil dovedosti do vlastních návyků. Daniel měl srozumitelný, jasný, povzbuzující výklad. Zapojuje posluchače do praktických cvičení, aby si mohli dovednosti hned vyzkoušet. Dobře se poslouchá. Perfekt. Opravdu se mi to hodilo. Děkuji.”
-Jiří Vild, 14. září 2013

“Kurz je vynikajici pro zacatecnika i pokrocileho. Zacatecnik muze ve velice kratkem case zacit implementovat, co se Daniel s mapama naucil behem nekolika let intenzivniho pouzivani, a pokrocily vysperkuje dosavadni pouzivani map a/nebo programu na tvorbu map. Daniel je znaly a zkuseny, tudiz ma co nabidnout. Ma prijemne vystupovani, je pripraveny a ochotny nabidnout pomoc. Libi se mi, ze se chce zlepsovat a prinaset vetsi hodnotu a neboji se zeptat, co by kdo zmenil k lepsimu.”
-Zbyněk Filinger, 13. září 2013

“Kurz byl hodne povidaci, spis to mozna bylo 50 na 50, ale to vubec nevadilo. Vzdyt porad lepsi nez jen sedet a se tam se zeptat. Osobne mam radeji velkou interaktivitu. Dana doporucuji a verim, ze se s Danem nevidime naposledy. Dan je zajimavy a inspirativni clovek a hlavne vi co chce.”
-Robert Prokeš, 11. září 2013

“Přínosný kurz. Splnil to, co jsem očekávala. Daniel je příjemný a usměvavý lektor, nemám co vytknout.”
-Adéla Němcová, 4. září 2013

“Praktická cvičení mi pomohla ujasnit si, kde můžu nástroj s úspěchem využít, líbí se mi nadhled, jaký mi to dává nad situací a řešením konkrétních problémů, projektovývh otázek, rozhodně moc moc inspirativní!!! Daniel to měl velmi dobře připravené, názorné, srozumitelné, veselé a vtipné, skvěle zvolené místo, skvělé občerstvení.”
-Martina Flídrová, 4. září 2013

“Spousta důležitých informací, spousta náčrtků, symbolů. Zajímavé a přitom pestré. Moc se mi to líbilo. Teď to jenom zavést do praxe. V každém případě se mi líbila Danielova nabídka, že se můžu nadále kdykoliv ozvat a zeptat na cokoliv ohledně GTD a myšlenkových map. Danieli, je vidět že to děláš s velkým nadšením, a že tě to velmi baví. Srší to z tebe na všechny strany. Jen tak dál. Více takových lektorů!!!”
-Tereza Hoffmannová, 29. srpna 2013

“Absolvoval jsem školení zabývající se GTD a myšlenkovými mapami, bylo vidět, že Daniel má spoustu zkušeností a to nejen teoretických, ale také dokáže velice srozumitelně vysvětlit jak aplikovat tyto metody do každodenního života. Mohu jen doporučit.”
-Pavel Enderle, 26. srpna 2013

“Fajn čas při kterém se mi chvílema vařil mozek=naučila jsem se prakticky něco nového, co hned plynule v životě používám, jsem spokojená. Daniel je profík, předává to nej, co mu funguje, velmi oceňuji jednoduchost s jakou mluví o své práci – odnesla jsem si ji domů :)”
-Martina Bartošová, 23. srpna 2013

“V tomto ulítaném světě se nástroj jako myšlenkové mapy prostě hodí. Daniel je pohodový člověk, to co říká má hlavu a patu. Dobře nastavený mix teorie s praxí na kurzu, spousta podnětů v kapse sebou … rozpracovat je musí každý sám dle svých potřeb, a tak tom má být.”
-Irena Kameníková, 18. srpna 2013

“U mě za jedna. Daniel je prostě pašák.”
-Miroslav Beneš, 12. srpna 2013

“Kurz byl pro mne užitečný. Ukázalo mi to, jak spolupracovat s kolegy na úrovni sběru, zpracování, předávání informací a zpětnou vazbou. Na Danielovi oceňuji profesionální přístup, jasnost a srozumitelnost.”
-Žana Mahďáková, 12. srpna 2013

“Kurz naplnil má očekávání! Bylo to velice příjemné setkání. Jsem velice rád, že jsem Daniela poznal!”
-Petr Vokál, 11. srpna 2013

“Rozhodně se vyplatí kurz absolvovat, člověk by potřeboval mnohonásobně více času, pokud by se chtěl dozvědět o tématu jen vlastním studiem a zkoumáním. A navíc by na leckteré vychytávky sám ani nepřišel.” Daniel vedl kurz v příjemné atmosféře a vše, co prezentoval, měl podloženo vlastními zkušenostmi.
-Jaroslav Winter, 4. srpna 2013

“Dodá informace, které jsou pro prezentace s iPADem potřeba, doporučí ty lepší aplikace z mnoha dostupných. Daniel je pohodový, příjmený, kterého předávání zkušeností baví.”
-Marek Veselý, 2. srpna 2013

“Kurz se mi velice líbil. Byl jsem nadšený z uvítacích dárků a vůbec celé atmosféry místa, kde se kurz konal. Po stránce obsahu mi nechybělo vůbec nic a Dan mi odpověděl i na otázky nad rámec kurzu. Dan je velký sympaťák a dá se s ním mluvit o spoustu dalších věcech kromě myšlenkových map, o kterých samozřejmě ví mnoho.”
-Ondřej Suchánek, 30. července 2013

“Chrochtal jsem blahem. Daniel byl perfektní.”
-Miroslav Beneš, 29. července 2013

“Kurz byl našlapaný praktickými cvičeními, z nichž se mi v tom horku až vařila hlava. Ale bylo to velmi prospěšné! Nic jiného, než praktické zkoušení by nemělo takový efekt. Senzační byl dárek od lektora v podobě vkuseného sešitu na mapy a zápisky a krásných pastelek! Dana jsem neslyšela poprvé a myslím, že není lepší reference než opakovaná účast na kurzech lektora. Dan je praktik, příjemný, přátelský a přitom profesionál, který je vždy perfektně připravený.”
-Natálie Berglowcová, 28. července 2013

“Tenhle kurz byl velkým přínosem pro mne, prakticky jsem si vyzkoušela a namalovala myšlenkové mapy na různá témata, pochopila jsem, že je to univerzální nástroj, který je skvělým pomocníkem ať už chcete uvařit polévku, podniknout něco se svou rodinou, dětmi nebo přáteli a nebo vypracovat několikamilionový milionový projekt.Všem tento kurz doporučuji! Daniel je skvělý lektor, zprostředkuje téma snadno, srozumitelně. Je znát, že to, co dělá ho baví. Kéž by probíhala výuka podobně i v našich vzdělávacích zařízeních. Jsem moc ráda, že Daniela mohla poznat.”
-Monika Sulasová, 27. července 2013

“Velmi praktický a díky málo lidem osobní kurz, který předčil očekávání. Komunikativní osoba se zájmem pro věc, kvalitním přístupem, ochotou se podělit o znalosti a zkušenosti.”
-Michal Grossman, 9. července 2013

“Bylo to v duchu kamarádského posezení v fajn kavárně. Nepřišlo mi to jako typický kurz spíše pokec a seznámení s problematikou GTD. Musím říct, že Daniel mám velké zkušenosti s GTD a dobře umí vysvětlit, protože vysvětluje na zkušenostech a praxi co má. Dalo mi to hodně a ukázalo mi to velké možnosti a kouzlo GTD.”
-Halina Kajzarová, 26. června 2013

“Přínosné zamyšlení nad tím, jak se prostřednictvím MM dají řešit situace, do kterých se všichni v životě dostáváme. Skvělý je úvodní dárek, díky kterému mohou všichni pracovat “v barvě” a na pěkném papíru :) Dan je nadšenec a propagátor myšlenkového mapování, mám rád taky jeho neformální přístup, který vytvoří atmosféru.”
-Jan Bolek, 25. června 2013

“Vždycky se na setkání s Danem těším, působí na mě velmi vyrovnaně, umí naslouchat a jde vidět, že ho velmi baví předávat své znalosti dále, zvláště, když jsou sami účastníci kurzu zapáleni do tématu a tvorby. Kurz se mi moc líbil. Zkusili jsme si použít myšlenkové mapy pro výtahy z članků, vytváření příběhů, přemýšlení nad projektem a další. Bylo to velmi intenzivní a po třech hodinách jsem odcházel nadšený s krásným blokem, pastelkami, mozolem na ruce a s tím, co všechno si pomocí map promyslím :)”
-Adam Marčan, 21. června 2013

“Workshop byl super, naučil jsem se mapy používat i pro jiné účely. Všem doporučuji. Lektor výborně rozumí tématu a umí to předat dále. Příjemné vystupování.”
-Adam Durčák, 19.června 2013

“Kurz byl malou ochutnávkou praktických map, strašně to uteklo. Ale jako uvedení do tématu plně stačilo. Spousta rad z praxe, zbytek si musí rozpracovat každý podle svých preferencí. Zajímavé téma, příjemní a přátelští lidé, dobře strávené pozdní odpoledne. Dan je velmi přátelský a vstřícný člověk a taková byla i atmosféra, kterou vytvořil.
Ráda bych se s ním setkala i nad jinými tématy. Takže moc díky :-).”

-Irena Kameníková, 19. června 2013

“Kurz byl dobre pripraveny, teoreticke dovednosti se procvicily. Daniela bavi ucit, seminar ma dobre pripraveny.”
-Ondřej Vrzal, 18. června 2013

“Kurz byl přínosný. Použiji v praxi. Daniel je komunikativní, umí předat praktické zkušenosti, příjemný, umí věci vysvětlit. Náplň kurzu se mi líbila. Praktická cvičení mi sedla. Vyhovovalo mi, že jsme opravdu “mapovali” a příliš zbytečně neprobírali hodně teorie.”
-Kateřina Burgerová, 13. června 2013

“Kurz byl zajímavý. Určitě jsem si z něho něco užitečného odnesla. Naučí vás jak si věci naplánovat a zorganizovat aby jste ušetřili čas, což si myslím že je v životě hodně důležité. Lektor byl sympatický a pohodový. Všechno skvěle vysvětlil…”
-Veronika Žoltá, 10. června 2013

“Perfektní individuální kurz, ve kterém se vás Dan snaží v prvních minutách trochu poznat, aby pak přesně odhadl, pro co jste si na kurz přišli a snaží se vám v tom pomoct a navést na správnou cestu.
Dozvěděl jsem se na co se v GTD zaměřit, rozsekali jsme jeden můj projekt, se kterým jsem si dlouho nevěděl rady a spontánně přešli k dalším technikám, např. pomodoro a v krátkosti se dotkli i myšlenkových map. Po dvou hodinách jsem docházel domů plný nových nápadů, inspirací a namotivovaný na hodně dlouho dopředu. Jeden z těch kurzů, který vám změní život. Tohle všechno za kafe… Dan je zkušený profesionál a minout jeho kurz GTD nebo myšlenkových map by byla velká chyba!”

-Lukáš Komárek, 5. června 2013

“Na danou délku 2 – 3 h je kurs dobře koncipovaný a určitě může být pro všechny přínosný. Dan byl flexibilní a reagoval na konkrétní zkušenosti skupiny. Kurs je tak vždy šitý na míru těm, kteří se právě setkali. Dan je přátelský a nadšený a na kursu od začátku panovala pohodová atmosféra. “Laděním” svého GTD systému si evidentně prošel, rád jsem se tak nechal inspirovat. A kromě toho jsem se obratem přihlásil na Danovy myšlenkové mapy.”
-Jan Bolek, 3. června 2013

“O myšlenkových mapách sem něco málo věděl již před kurzem, ale takové popostrčení směrem v před sem nečekal. Vzal sem jsi přesně to co jsem potřeboval. Projev Daniela je velice profesionální a naprosto mě odrovnala ta zkušenost v každém slovu. Shrnul bych ho jako inspirujícího člověka s totálním optimistickým výrazem.”
-Lukáš Vilkus, 29. května 2013

“Bavilo mě zkoušet na co všechno se dají myšlenkové mapy použít.”
-Vladimír Grimmer, 29. května 2013

“Kurz se konal v prijemnem prostredi a Dan nam prozradil zakladni princip sesti klobouku, ktery jsme meli moznost si hned vyzkouset na konkretnim prikladu. Dan je zkuseny lektor, ktery vi, o cem mluvi. A tak to ma byt :)”
-Michaela Nováková, 27. května 2013

“Dělat tento typ kurzů individuálně je dobrý nápad. Dostane se na konkrétní dotazy a potřeby jednotvlice, můžeme vše prakticky nacvičit, odpadají mnou neoblíbené skupinové práce. Lektor byl vstřícný, příjemný, profesionální a kurz plynul tempem, které jsem si určovala já. Byla jsem maximálně spokojená. Individuální kurz, který plynul tempem, které jsem potřebovala, probrali jsme moje dotazy a aktuální potřeby, vše vycházelo z mých podnětů. pro mě příjemné, přínosné. Lektor je velmi milý a profesionální, vychází maximálně vstříc a obsah kurzu přizpůsobuje individuálním potřebám.”
-Natálie Berglowcová, 27. května 2013

“Lektor se v kurzu snaží propojit dvě různé metody – metodu Šesti klobouků a myšlenkové mapy. Myslím, že to je výborný nápad, protože je to propojení funkční a smysluplné. Ale kurz tak, jak je postavený je krátký na proniknutí do obou metod pro někoho, kdo jednu z nich (nebo obě) nezná. Je potřeba, aby na kurz šli účastníci, kteří si alespoň před kurzem dohledají, co to klobouky a mapy jsou. Nejvíc si samozřejmě odnesou ti, kteří jedno nebo druhé aktivně používají, mají zkušenosti z praxe a tím pádem i cílenější dotazy a funčknější nápady. Vítala bych buď podrobnější teoretický úvod, nebo upozornění, že si mám fakta načíst doma, z kurzu bych si odnesla více. Ale i jako úvod do metod a jejich funkčního spojení hodnotím kurz jako velmi přínosný. Dan je příjemný, nadšený a pohotový lektor, kterého evidentně baví to, co dělá. Je znát, že není jen o lekci napřed než účastníci, nemá problém prozradit svou cestu, své inspirace a know-how. Kurz s ním výborně plynul v dobré atmosféře a praktických ukázkách školených metod.”
-Natálie Berglowcová, 27. května 2013

“6 klobouků je perfektní kurz, podstatně rozšiřuje možnosti využití MM. Jak jinak, opět perfektní a hlavně baví mě to.”
-Martin Šimek, 26. května 2013

“Strávili jsme nad tématem krátkou konzultaci, na které jsem se s metodou GTD seznámila. Těším se na další setkání. Daniel je velmi sympatický, energií nabitý a tématem posedlý -:), lektor. Téma nemá zvládnuté pouze v teoretické rovině, ale je vidět, že se jím při své organizaci práce sám řídí.”
-Vlasta Ulbrichová, 24. května 2013

“Kurz je veden na základě počáteční dohody a nabízí tak účastníkovi praktické, konrétně pro něj atraktivní zaměření na téma. S ohledem na výklad Daniel prezentuje ručně psané poznámky či ukázky z praktického využívání GTD na Ipadu. Po třech hodinách jsem byl na hranici vstřebatelnosti něčeho dalšího. Je to tedy správně “hustý” kurz. Díky za něj. Daniel je přátelský a řekl bych přímo pohodový společník. Ocenil jsem, že informace, které předává má postavené nejen na znalosti problematiky, ale také propojené s vlastní zkušeností.”
-Martin Skřivánek, 19. května 2013

“Zaujala mě forma kurzu a způsob seznámení s daným tématem. Daniel byl příjemný, ochotný zodpovědět veškeré otázky, znalý daného tématu a sympatický.”
-Dana Zajíčková, 19. května 2013

“Tento kurz mě velmi mile překvapil. Výborná skupina lidí, skvěle vedený kurz, velmi milé prostředí. Lektor byl výborný. Jsem velmi spokojena.”
-Monika Šimková, 19. května 2013

“Struktura výborná a obsáhla většinu věci které jsem potřeboval probrat. Daniel je výborný lektor. Líbilo se mi, že se nesnažil nám vnucovat svoji pravdu, ale spíše nás vedl, abychom si na věc udelali vlastní názor. A to je dobře.”
-Martin Šimek, 19. května 2013

“Kurz se mi rozhodně nevlekl a utekl velice rychle. Byl pro mě zajímavý, ale metoda GTD je trochu komplikovanější, a proto jsme udělali jen takový úvod, ale byla mi doporučena i literatura, takže z té budu moci v budoucnu čerpat. Navíc po celý kurz probíhala vzájemná interakce, takže jsem se dozvěděla vše co jsem potřebovala, čemu jsem nerozuměla, něco si ujasnila apod. Navíc již další den jsem některé metody začala i aplikovat. Lektor byl sympatický, příjemný a motivující.”
-Petra Schenková, 15. května 2013

“Kurz byl velmi dobře kocipovaný. Krátký, ale hutný teoretický úvod byl tak akorát a následná praktická cvičení byla zábavná a přitom pomohla vyzkoušet a upevnit teoretické základy v praxi. Časově byl kurz koncipován tak akorát – když se člověk zabere do práce, docela rychle se “opotřebuje”… Moc mě potěšil krásný sešit i veselé pastelky. S tématem má Daniel bohaté praktické zkušenosti, o které se rád podělí, aniž by potlačoval individuální potřeby účastníků kurzu. Má velmi přirozený a příjemný projev a dokáže navodit neformálně-pracovní atmosféru.”
-Eva Blažková, 15. dubna 2013

“Kurz byl pro mě užitečný, Daniel přizpůsobil obsah tomu, že většina z nás byli začátečníci, bylo to srozumitelné, praktické, s dostatečným prostorem pro každého z nás vzít si z GTD co potřebujeme. Daniel rozumí tématu, umí improvizovat, orientuje se v navazujících tématech a pohotově dodává inspirace pro další užitečné věci. Těším se na jeho myšlenkové mapy!”
-Kateřina Grofová, 15. dubna 2013

“Těšil jsem se na odborníka na GTD a nezklamal. Kurz je super a doporučuji všem, kdo neví jak být efektivnější. Daniel je profesionál v daném kurzu a setkání s ním bylo moc fajn. Má příjemné vystupování a je s ním zábava.”
-Pavel Bláha, 14. dubna 2013

“Kurz na míru podle požadavků, super. Daniel má super přístup, výborné znalosti.”
-Adam Durčák, 8. dubna 2013

“Velice vhodný kurz. Nejen pro ty kteří tvrdí, že nestíhají, ale také pro ty co chtějí mít ještě více času pro sebe, své blízké, své koníčky. Daniel je príma lektor. Probíranou problematiku umí vysvětlit nejen teoreticky, ale i prakticky. Je vidět, že s aplikováním metodiky má zkušenosti.”
-Pavel Lasák, 7. dubna 2013

“Velmi hodnotný, bezpochyby využiji to, co jsem se tam naučil. Daniel je profesionál, bylo vidět, že je praktik, to co říká také ve vlastní praxi uplatňuje.”
-René Müller, 7. dubna 2013

“Velmi přínosný kurz a Dan je opravdu výborný lektor. Díky probírání detailů z mé praxe či problémů, které nasazením GTD do mého života chci maximálně eliminovat, jsme se chvílemi “zakecali” a tak stihli pouze základní pilíře GTD. Myšlenkových map jsme se pouze dotkli na závěr setkání, takže si určitě domluvím i kurz čistě jen na “mindmaps”. Odnesl jsem si hlavně notnou dávku motivace (že i když je práce opravdu hodně, určitě půjde ukočírovat) a nyní se krok po kroku pustím do praktické realizace. Dan je vstřícný, přizpůsobivý, příjemný a hlavně ovládající dobře školenou problematiku s bohatou praxí. Díky individuálnímu přístupu jsou jeho školení maximálně “šité na míru” a tak prakticky není možné odcházet z kurzu s nenaplněným očekáváním.”
-Lukáš Till, 4. dubna 2013

“Uzitecny, prakticky, zajimavy dil do mozaiky mych nastroju. Daniel je prijemny, kompetentni, dobre strukturuje cas kurzu.”
-Beáta Holá, 1. dubna 2013

“Kurz se mi velmi líbil, panovala přátelská atmosféra, dozvěděl jsem se spoustu nových informací. Daniel je opravdový profesionál s příjemným vystupováním.”
-Ondřej Raul, 31. března 2013

“Kurz se mi líbil, naprostá spokojenost, splnil moje očekávání, bavil mě. Daniel byl připravený, znalý věci.”
-Martin Plšek, 31. března 2013

“Myšlenkové mapy jsou mnohem hlubší a praktičtější nástroj, než jsem původně myslela; kurz mi efektivně rozšířil obzory v téhle oblasti. Daniel je svěží, je na něm vidět, že rozumí tomu, co dělá, a že ho to baví! Má přirozený dar svoje nadšení přenést na ostatní.”
-Irena Kadlečková, 27. března 2013

“Dan je vždy velmi dobře připraven, jeho workshopy mají příjemnou atmosféru, a předáváné znalosti má podložené vlastní zkušeností.”
-Marek Frelich, 27. března 2013

“Absolvoval jsem jsem u Daniela kurz o GTD a mohu jej jednoznačně doporučit. Vnesl do mého “zápolení” s metodou GTD nový vítr, zkušenosti a nový pohled na věc, který mi jednoznačně prospěl. Po kurzu jsem cítil novou energii do “boje s GTD” a vůbec mými projekty. Dozvěděl jsem se, jak ke GTD přistupují další účastníci kurzu, tipy na zajímavé postupy i software a mohu říci, že kurz splnil má očekávání. Jsem hodně spokojen! Daniel je hodně prima lektor, celý kurz a diskuzi vedl se zřetelem na cíl a i když jsme se občas dostali na trochu jiné téma, tak nás vrátil zpět. Jako lektora GTD ho mohu jen a jen doporučit!
-Petr Slavík, 27. března 2013

“Skvěle strávené odpoledne. Nové techniky malování map, cvičení, hry, nové kontakty, bezva lidi, blok, pastelky, co více si přát. Kdo neviděl, neslyšel, nezkusil, nepochopí. Každý seminář s Danem stají za to.”
Hana Szücsová, 24. března 2013

“Výborný kurz, kde si člověk kreslí, maluje a vlastně hraje. Daniel je skvělý lektor a praktik.”
Eliška Králová, 24. března 2013

“Určitě přínosný – i pro toho, kdo MM zná. Jelikož se jde do hloubky a mohla jsem si uvědomit jiný kontext a možnost využití MM. Daniel měl velmi lidský přístup, dobré znalosti, nadšení pro věc. Vytvořil příjemnou atmosféru. Také nám Daniel dal krásné pomůcky – sešit a pastelky. Velmi dobrá příprava sebe a pomůcek.”
Janka Chudlíková, 24. března 2013

“Prima lidi, spousta tvůrčí energie. Zážitkově vedeno. Daniel je moc příjemný člověk, nadšený do toho co dělá.”
Petra Šedivá, 24. března 2013

“Líbily se mi praktická cvičení a také to, že jsme nemuseli své výtvory veřejně prezentovat. Daniel byl milý, dobře připravený, je vidět, že ho vyučovaná oblast hodně zajímá a hodně o ní ví.”
Michaela Raková, 24. března 2013

“Nadšený lektor, který problematice GTD nejen rozumí, ale umí své znalosti předat příjemnou a srozumitelnou formou dál. Hned po prvním školení Daniela rád doporučuji.“
-Ondřej Kudlík, 22. března 2013

“Skvělé setkání, nové myšlenky, nová energie do žil. Dan dělá to, co ho baví. Nejlepší kombinace, jaká může být.“
Markéta Málková, 18. března 2013

“Velice přínosný a inspirujíci, jak základní věci tak detaily. Daniel je velice příjemný, sám je ideální ukazkou co vše může do života přinést GTD.“
Michal Sikora, 17. března 2013

“Skvělý přístup i připravenost, určitě to nebylo poslední setkání.“
Tomáš Brož, 17. března 2013

“Beseda nad předem danými tématy – supr. Myslím, že každý si k tomu něco odnesl. A přestože jsem se moc nedostala ke slovu, tak mám spoustu nových podnětů a nápadů. Z rozmluvy ostatních mi došlo, co mi ještě v GTD chybí, jak metodu vylepšit. Kurz naprosto splnil svůj cíl a možná byl i nad má očekávání. Daniel je člověk na svém místě. Myslím, že zajít na jakýkoliv jeho kurz nemůže být ztrátou času. Minimálně dokáže pozitivně naladit, motivovat, což je v dnešní době taky důležité.“
Hana Szüscová, 17. března 2013

“Kurz se mi líbil, splnil moje očekávání, bavil mě. Líbilo se mi, že se šlo rovnou na věc, tedy kreslit myšlenkové mapy, a že nám Dan ukázal vlastní tvorbu, která byla velice inspirativní. Dan byl velice příjemný. Problematiku měl zvládnutou, na kurz byl dobře připravený.“
-Petr Barandovski, 5. března 2013

“Kurz mě obohatil o další nástroj na prezentaci, utvrdil v mém GTD a nastínil prostor pro další rozvoj. Daniel mi nenásilnou formou ukázal, že občas je potřeba zastavit a podívat se na celou situaci jinak.“
-Josef Tvrdík, 3. března 2013

“Kurz proběhl v malém počtu (3), ale ničemu to nevadilo. Od začátku přátelská atmosféra. Vysvětlení oblastí použití. Praktická cvičení na použití textových popisů i grafických symbolů v myšlenkových mapách. Zájemcům o myšlenkové mapy tento kurz doporučuji. Dan rozumí oboru o kterém přednáší. Díky dlouhodobé praxi s myšlenkovým mapováním ví o čem mluví. Není jen teoretik.“
-Jan Vančura, 3. března 2013

“Velmi přínosný a dobře strukturovaný kurz. Probrali jsme postupně základní kameny GTD a nad vybranými částmi bohatě diskutovali. Třešničkou na dortu pak byly zkušenosti a příhody nad rámec GTD. Daniel má skvělý přistup, zdravý pohled na věc a rozsáhlé zkušenosti s GTD. Co více si přát?
-Zdeněk Solnický, 1. března 2013

“Inspirativní setkání. Základy GTD a myšlenkových map v “kostce”. Díky tomu některé informace co jsem věděl, klaply na správné místo. Rozhodně doporučuji. Daniel je příjemný “průvodce”, který mluví o tom co denně praktikuje s vnitřním zápalem. Je přínosné vidět, jak tyto věci fungují v praxi, což názorně předvádí.“
-Martin Polata, 24. února 2013

Kurz byl individuální, přesně orientovaný na moji praxi při zavádění GTD. Měl i strukturu, prošli jsme hlavní body GTD. Přínosné pro mne byla ukázka využití produktů Apple (iPad také používám), i když kurz jako takový byl orientován obecně. Daniel je nadšený propagátor a uživatel GTD, který dobře dokáže předat své zkušenosti i poznatky, přičemž nezůstává na úrovni teorie ani nelpí na metodě GTD jako jediném možném přístupu.
-Tomáš Deckert, 24. února 2013

“Již drahnou dobu jsem stran GTD přešlapoval na místě a zvažoval, jak na to. V Iphone a PC se mi hromadily aplikace zaměřené na GTD a myšlenkové mapy.Kurz mi významně napomohl k rozhodnutí, kterým směrem se vydám. Rovněž mi pomohl osvětlit některé nesprávné závěry, učiněné četbou správné literatury. Pokud zatím jen koketujete s GTD nebo myšlenkovými mapami, neváhejte. Toto je přesně kurz,který vás nakopne správným směrem. Na kurz jsem se vydal s lehkou obavou , zda se nejedná pouze o povrchně nastřelené “trendy” téma. Pan Daniel Gamrot mé obavy záhy vyvrátil. Je to jednoduše “profík”, který má hlubokou znalost prezentovaných témat a který danými tématy žije. Jsem si jistý, že i v budoucnu jeho znalostí využiji.“
-Tomáš Palička, 16. února 2013

“Pro lidi, kteri hledaji cestu jak zmensit mnozstvi stresu a zvysit pocet “odskrtnutych” veci na svem seznamu ukolu, idealni zacatek. Na Danovi je videt, ze to o cem mluvi pouziva v praxi, coz je presne to co jsem v tomto kurzu ocekaval. Mnoho prikladu z vlastniho pouzivani ne jen nactene fraze z knih bez vlastniho vyzkouseni. Ocenuju i pekne, strucne a jasne nakresy.“
-Michal Jirásko, 12. února 2013

“Kurz je kvalitně postavený. Každý si najde svoje a je možné ho přizpůsobit tak, aby vyhovoval oboum stranám. Můžu ho doporučit, jak pro začátečníky, tak i osoby používající GTD nebo myšlenkové mapy. Dan je skutečný odborník na danou problematiku s velkým množstvím zkušeností, názorně ukazuje jednotlivé části hravou formou pomocí obrázků. Rozhodně ho doporučuji jako lektora!“
-Petr Kozlík, 11. února 2013

“Kurz je určitě přínosný. A hodí se téměř pro každého, díky tomu, že Dan dokáže náplň a způsob doručení informací upravit podle potřeby. Můžu všem jen doporučit. Dan je profesionál, který dokáže kurz přizpůsobit podle požadavků nebo potřeb toho komu je určen. Je schopen ukázat přiklady v reálné situaci a také dát relevantní tip co použít a proč.“
-Jakub Slovák, 1. února 2013

“Velké zaujetí pro věc a znalost. Příjemné vystupování. Doporučuji.
-Jakub Kříž, 29. ledna 2013

“Výborný kurz, myšlenkové mapy vysvětleny, předvedeny a vyzkoušeny přehledným a jasným způsobem, GTD jednoduše vysvětleno a byl mi navržen i jednoduchý individuální postup řešený opravdu na míru mých záležitostí. Daniel je příjemný člověk, který opravdu rozumí probírané tématice a má spoustu zajímavých postřehů na individuální problémy.“
-Ondřej Kadlec, 27. ledna 2013

“Za jednu kávu vynikajicí informace o GTD a MM. Vynikající přístup a cit přizpůsobení se konkrétnímu člověku.
-Martina Brožová, 26. ledna 2013

“Daniel plně naplnil očekávání, která jsem do kurzu vložila. S myšlenkovými mapami jsem sice již zkoušela pracovat dříve, ale jeho školení mi dalo potřebný vhled a dozvěděla jsem se zajímavé tipy a triky pro snadnější realizaci. Rozhodně doporučuji jakékoliv jeho školení.“
Eliška Vyhnánková, 24. ledna 2013

Skvele povidani o metode GTD a MindMaps. Cely prubeh byl prizpusobivy a byly mi zodpovedeny vsechny dulezite otazky a take rady z praxe.
-Markéta Málková, 20. ledna 2013

Daniel je velmi zkušený v oboru GTD, jako lektor mi otevřel oči a ukázal cestu jak si na vše najít čas, za to ti velmi děkuji!
-Jiří Warmuž, 19. ledna 2013

“Daniela mohu vřele doporučit jako lektora všem,kteří se zajímají o metodu GTD a Myšlenkové mapy.Já sám jsem se hned při první schůzce rozhodl pro dlouhodobou spolupráci. Daniel je velmi komunikativní a zároveň vnímavý učitel. Bavilo mě s ním strávit u čaje dvě hodinky a zároveň se dozvědět něco o GTD a myšlenkových mapách. Vyhovovalo mi,že šlo o vzájemnou spolupráci při hledání ideálního řešení. Daniela mohu rozhodně doporučit.“
René Pelánek, 17. ledna 2013

“Myslím, že bylo sděleno to, co mělo být. Nebylo toho moc ani málo, prostě tak akorát. Celý kurz proběhl v příjemné a přátelské atmosféře. Je vidět, že lektora učení opravdu baví. Celá náplň kurzu byla srozumitelná, dávala smysl. Daniel je fajn pohodový človek, který ví o čem mluví. Ví, co chce sdělit a proč. Metody, které učí, sám používá a úspěšně. Je příjemně upovídaný, ty tři hodiny semináře uběhly jako nic.“
Hana Szüscová, 13. ledna 2013

“Na Danielovi jsem ocenil naprostou profesionalitu a odbornost, příjemné vystupování a schopnost naslouchat. S GTD začínám, přečetl jsem nějaké blogy a knihy, ale osobní setkání s lektorem a vysvětlení na nespočetných příkladech z praxe je daleko přínosnější pro pochopení GTD. Daniel umí poradit jak s technickými věcmi jako je v mém případě zvládnutí Omnifocusu, tak i v problematice týkající se osobního rozvoje a pohledu na život. Velmi mě zaujaly myšlenkové mapy, které jsem začal používat. Setkání s Danielem bych doporučil všem co se chtějí posunout v GTD a myšlenkových mapách. Osobně se těším na další setkání.“
Roman Pšenička, 2. ledna 2013

“Setkání s Danielem bylo velmi zajímavé a inspirativní. Úvod do GTD probíhal jako příjemné povídáním o tom, jak změnit mnohdy chaotický projektový multitasking na efektivně řízený souběh prací na více projektech. Pracovních i soukromých. Školení doporučuji pro všechny, kteří nemají žádné nebo pouze základní zkušenosti s GTD. Předpokládám také, že Daniel dokáže přizpůsobit školení i pro pokročilejší. Já osobně považuji za nejpřínosnější diskuzi o praktických zkušenostech, ukázku konkrétních nástrojů pro podporu GTD a nedogmatický přístup školitele.”
-Robert Dresler, 20. prosince 2012

“Daniel je kreativní, spolehlivý člověk, který má vše perfektně připraveno. Přesvědčil mě o velmi dobrých jak praktických, tak teoretických znalostech problematiky, kterou se zabývá. Vidím zde velký přínos pro můj další rozvoj. Daniela mohu jednoznačně doporučit.”
-Markéta Podivínová, 19. prosince 2012

“Daniel je opravdu muž na svém místě. Už při prvním setkání jsem se z oboru GTD dozvěděl opravdu hodně a díky Danielovi jsem si upravil své dosavadní návyky. Hodně pozitivně na mě zapůsobily možnosti GTD a vysoká odbornost lektora. Daniel všemu rozumí a nebojí se ukázat své vlastní materiály. Doporučuji jej všem, kdo se chce dozvědět něco nového o GTD nebo myšlenkových mapách.”
-Jan Kvasnička, 18. prosince 2012

“Ahoj Danieli, díky moc za příjemné a efektivní seznámení s metodou GTD, hned první den jsem použil úklid několika inboxů :) a snažím se pokračovat. Dostavují se první výsledky v psychické rovině, kdy pociťuji odlehčení. Určitě se v lednu potkáme a jsem zvědav jaké výsledky budou mít holky. Jakub”
-Jakub Kadlec, 18. prosince 2012

“Dan byl velice sympatický mladý člověk, který mi ukázal nový způsob nadhledu na život. Obohatil mne, i mé okolí. Kurz probíhal v příjemné atmosféře, až jsme se museli krotit od “kecání”. Určitě se pokusím jej realizovat, protože mi Dan ukázal, že i já, člověk co pořád nestíhá, najednou stíhat může. Díky kurzu mohu bojovat o změnu svého dosavadního života.”
-Kateřina Kmošťáková, 9. prosince 2012

“Kurz byl pro mě velice přínosný, nejen z hlediska GTD. Zajímavé setkání, jež mě v mnoha věcech dost posunulo. Pokud máte pocit, že je váš život příliš krátký a jednoduše nemůžete stihnout vše, co byste chtěli, popřípadě bojujete s nenaplněným volným časem, pak s přihlášením na kurz rozhodně neváhejte. Dan je skvělý, správně nadšený z toho, co dělá a úžasně pozitivní. Ví, o čem mluví a jeho zapálení pro věc je nakažlivé. Kurz i samotnou metodu je schopen vám upravit na míru tak, aby pro vás bylo vše maximálně přínosné.
-Klára Ponczová, 2. prosince 2012