2012-12-18 15.45.24

Posted by Daniel Gamrot |18 Pro 12 | 7 komentářů


7 comments

 1. Pořád o GTD slyším a vídávám, tak jsem si ten váš obrázek konečně pořádně prohlédl. A “kupodivu” to dává smysl. Mám ale strach, že ve své nedůslednosti bych to nedodržoval. A nebo. Právě naopak, moje nedůslednost by byla potlačena systémem a řádem. Asi se tomu budu trochu věnovat.

  1. Hezký den,

   znám lidi, co jim GTD nesedlo. Já jej mám také upravené podle sebe (spíš to je vlastní metoda postavená na GTD) – učím lidi vzít si z něj to, co jim je blízké tak (ukáži jim ale vše). To, co se jim příčí, vyzkoušet a zjistit, jestli nezačne fungovat. Někdy přijdou na to, že ta nejneoblíbenější část jim dává nejvíce a oblíbí si ji:)

   Klidně se domluvme na kurz GTD, pokud máte zájem zjistit více, dělám je po celé ČR “za kafe”, odkazy mám tady na webu nebo na serveru Naučmese.

   Bude to rychlejší než kniha a můžeme o GTD podiskutovat.

   1. Já si hrozně cením vašeho:”Přijedu za kafe kamkoliv” (na naučme se je zmínka o cestovném tam a zpět) ale i tak mi to přijde na Mecenášství nejvyššího kalibru. Praha je pro mě přijatelná, Ostrava ne (:-)). Takže až budu vědět o vašem záměru být v Praze, pokud to půjde rád bych si vás poslechl.

    ps. Po Skype si nepovídáte ?

    1. Do Prahy jedu v lednu i únoru. Leden mám už ale plno, do poslední půlhodiny:) únor je reálný – termíny budou vypsány během ledna. Pokud se přihlásíte, vzpomenu si na Vás:)

     Raději se setkám osobně než přes Skype. Osobně tuto formu komunikace využívám jen když je to nezbytné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *