Trénink mind maps v Byznysklubu

Posted by Daniel Gamrot |02 Říj 14 | 2 komentáře

Trénink mind maps v Byznysklubu

Mám rád nenápadné smysluplné projekty. Většinou kolem sebe nedělají moc velký rozruch a výsledek bývá skvělý. Jedním z takových fajn projektů je i Byznysklub Margarety Křížové, pod jehož hlavičkou jsou realizovány krátké workshopy na různá témata související s podnikáním. Ten následující povedu já. Téma už asi znáte – myšlenkové mapy neboli mind maps.

Pozvánka na workshop Byznysklubu - myšlenkové mapy

Půjdeme na to, jako vždy, velmi prakticky a jednoduše. Na sérii cvičení si ukážeme, jak vás mohou mapy (nejen) v podnikání podpořit a v jakých oblastech je můžete aplikovat. Chybět nebudou jednoduchá, náročná i týmová (jinými slovy ještě náročnější) cvičení. Každopádně to bude hlavně zábava.

Pokud vás toto téma zajímá, rozhodně navštivte webové stránky, kde najdete více informací včetně podrobností k registraci. Poplatek za workshop je skutečně symbolický, těšit se však můžete na velmi prakticky záměřený podvečer s přínosem do vlastního (i potenciálního) byznysu.


2 comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Starší příspěvky:
Osobní time management
Můj přístup k osobnímu time managementu

Honíme se za vyšší efektivitou, menší prokrastinací nebo smysluplnějšími cíli. Já sám jsem ve chvíli, kdy mi práce začala přerůstat

Zavřít