LifeNotes logo

Včera jsme společně s Honzou Strakou spustili projekt LifeNotes. Pokud mě Google nešálí, jsme prvním českým serverem, který se zaměřuje čistě na Evernote. Tento nápad mi v hlavě i na papírech ležel velmi dlouho. Pak jsem se jednoho odpoledne potkal s Honzou a povídali jsme si, mimo jiné také o Evernote a budoucích projektech. A bum ho! – prý: “Ty taky?!”

Netrvalo to dlouho a měli jsme vytvořený společný koncept, domluvili jsme se na spolupráci a pustili jej do světa. Smyslem LifeNotes je přiblížit vám Evernote ne jako nástroj, ve kterém shromáždíte hromadu poznámek bez smyslu a odložíte jej s pocitem, že je to až moc náročný produkt pro vaše potřeby, ale jako perfektní elektronický mobilní (nejen) archiv. V rámci publikační činnosti na vás chystáme rozsáhlý videokurz Jak na Evernote, ve kterém vám jej představíme od naprostých základů, ale také psané články pro již pokročilejší čtenáře. Tipy, triky, vychytávky, recenze i rozhovory – těšte se. A chystáme toho mnohem více!

A kde nás najdete? Tak především je to web LifeNotes, ale chybět samozřejmě nesmí ani sociální sítě – koukněte na náš Facebook, sledujte nás na Twitteru nebo Instagramu.

Již teď máme pár redaktorů, kteří budou kromě nás přispívat na webu. Budeme moc rádi, pokud se k nám v rámci publikační činnosti (nebo klidně další spolupráce) přidáte. Máte téma, které byste rádi vydali na LifeNotes pod vašim jménem? Napište nám na některé ze sociálních sítí nebo na e-mail info@lifenotes.cz, budeme se těšit na spolupráci.

Těšíme se na vaše postřehy a nápady a uděláme maximum pro to, aby se pro vás stal Evernote minimálně stejně cenným nástrojem, jako v našem případě.

Evernote s LifeNotes