Firemní školení Osobní produktivita

Produktivní člověk nezapomíná na své sliby a závazky, ať už vůči okolí nebo sobě. Vyzná se ve svých a firemních prioritách. Vybírá si správný úkol ve správný čas. Pracuje na krátkodobých i dlouhodobých cílech a umí vhodně rozdělit své síly mezi operativní, výkonnou a koncepční práci, ať už v osobním nebo pracovním životě. Škrtá nebo deleguje nedůležité úkoly a projekty a maximálně se soustředí na to nejpodstatnější. Umí svou práci plánovat a plány plnit. Nevymlouvá se na okolí a proaktivně řeší problémy. Zlepšuje se v klíčových dovednostech a roste. A samozřejmě nezapomíná na péči o sebe samého – ať už fyzickou nebo mentální. Ví totiž, že pro vše dříve uvedené potřebuje dostatečné množství energie.

Jak být produktivnější?

Jednou z efektivních cest je prozkoumat a nechat si doporučit konkrétní postupy a návyky.

Téměř denně sleduji trendy z oblasti osobní produktivity a efektivity práce. Prošel jsem řadou školení, přečetl desítky knih, školil tisíce účastníků a ověřoval s nimi funkčnost jednotlivých návyků. A výsledek všeho zabalil do jednodenního školení Osobní produktivita, jehož záměrem je představení moderních a populárních přístupů k osobní produktivitě.

Vše probíráme na konkrétních příkladech pro vytvoření systému úkolů a termínů nebo používání papírových i elektronických nástrojů. Pracujeme na vlastní osobní vizi, definici priorit a optimalizaci energie. Probíráme principy efektivní e-mailové komunikace nebo efektivních porad a jednání. A učíme se, jak všechny užitečné poznatky dostat do návyků, které šetří čas a energii jednotlivci i celému týmu.

Důležité jsou pro mě výsledky

Účastník školení bude odcházet se schopností

 • organizovat si vlastní práci v profesním i osobním životě,
 • vytvořit si systém pro úkoly, termíny a projekty,
 • rozpoznat důležité a nedůležité úkoly,
 • soustředit se na provedení nejdůležitějších úkolů,
 • vybrat si správný úkol ve správný čas,
 • plánovat si vlastní čas a dotahovat věci do konce,
 • úspěšně plnit úkoly ve stanoveném termínu,
 • správně předávat úkoly na ostatní a sledovat tuto delegovanou práci,
 • řešit nahodilé situace efektivně s ohledem na aktuální stav,
 • definovat osobní a profesní cíle a nastavit strategii jejich dosahování a
 • efektivně budovat návyky, které pomáhají osvojit si jednotlivé přístupy.

Toto školení lze doplnit o praktické využití digitálních technologií (moderní mobilní aplikace, MS Outlook, MS OneNote, G Suite) nebo techniky myšlenkových map.

Proč si vybrat zrovna mě

Posledních sedm let působím jako lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde mými tréninkovými programy a školeními více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření – od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuji na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

K dnešnímu dni jsem zrealizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 7000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělávám a nově nabyté dovednosti nejen školím, ale hlavně prověřuji a zjišťuji dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředím se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.

Píši svůj vlastní blog, ale přispívám také do Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.

Kde už „máme hotovo“?

AXA Česká republika
Swiss Life Select
Komerční banka

 

Potřebujete více informací?

Chcete-li probrat detaily školení nebo program, který spolu můžeme připravit

 • zavolejte mi na +420 773 992 799,
 • napište na daniel@gamrot.cz
 • nebo využijte kontaktní formulář níže.

  Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby