Pokud čtete tyto řádky, pravděpodobně už jste slyšeli o mých setkáních nad GTD nebo myšlenkovými mapami „za kafe“. Mám to rád – noví lidé, zajímavé názory a pohledy, minimálně tři zážitky denně. A pak ještě ty nechápající pohledy ve chvíli, kdy je potřetí utvrdím, že to je opravdu „jen“ za kafe. Občas by mě zajímalo, jestli jsou někteří z účastníků celé ty tři hodiny v napětí a přemýšlejí, kolik po nich budu chtít peněz.

GTD a mapy za kafe už běží osmým měsícem a tento projekt mě neuvěřitelně nabíjí. Ale i to mé kavárenské poposedávání chce občas trošku i oživit. A tak mě napadlo vyhlásit malou soutěž, kdy téma nebude GTD ani myšlenkové mapy, ale…

Ti, kteří čtou pečlivě a přečetli si také titulek, jistě tuší, oč půjde. Na Twitteru jsem zveřejnil drobnou soutěž s velkou cenou – napiš proč bys to měl být zrovna ty, přidej hashtag #FCzakafe a já ti věnuji svůj kožený FranklinCovey diář i s (použitelnou) denní náplní do konce roku 2013. Vítěz bude jen jeden a vyberu jej já, což bude předposlední krok soutěže. A co bude tím posledním? Pozveš mě na kafe v Ostravě, Brně, Praze či kdekoliv se domluvíme a prohodíme pár slov.

Nevěříš? Věř! Proč to dělám? Pro mě to bude skvělý zážitek (setkání s tebou, ale také sledování tweetů – už první z nich jsou parádní) a pro tebe? Věřím, že krok směrem vpřed, třeba už jen z hlediska prvních zkušeností s tímto luxusním diářem.

Budu se těšit na tvůj tweet. Ale hlavně na to kafe.

FranklinCovey diář