V sobotu 27. 4. 2013 budete mít možnost zúčastnit se první vzdělávací konference zaměřené na organizaci času, plánování a plnění úkolů a projektů, určování priorit a zvyšování efektivity – GTD konference. Tím hlavním, co chce tato konference přinést, je šíření informací o metodě time managementu GTD – Getting Thins Done, jejímž autorem je americký kouč a lektor David Allen.

Pestrý program konference spoluvytváří řada významných osobností z oblasti GTD a time managementu i mimo ni. Z těch hlavních to jsou Petr Mára (Apple trainer a lektor), Tomáš Baránek (majitel vydavatelství Jan Mélvil Publishing), Lukáš Gregor (lektor, pedagog na UTB ve Zlíně), Rostislav Kocman (vedoucí odd. PR v mBank), Vladimír Dědek (koordinátor IT projektů v Alza.cz) či Jiří Knesl (lektor, zakladatel firmy Spring Masters) a mimo tyto velké osobnosti i s tématem Myšlenkové mapy.

gtd_konf_web

Celodenní program konference je určen především majitelům firem, živnostníkům, pracovníkům na řídících pozicích, týmovým vedoucím, ale i jednotlivcům, kteří se chtěji dozvědět a naučit se, kterak lépe pracovat s časem, úkoly a prioritami ve svém pracovním i soukromém životě.

Pokud máte zájem se konference účastnit, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat ZDE.

Metodu GTD využívají např. zaměstnanci společností DHL, ČSOB, Komerční banka, Dell, Oracle, McKinsey, LMC, T-Mobile, Cleverlance, Gemius a další.

Partnery konference jsou:

Extra PublishingJan Melvil PublishingZdrojak.czJablickar.czOmniFocusaja.cz a Chcirust.cz.

Společnost Icon Media s.r.o., která GTD konferenci pořádá, se zaměřuje na marketingové a konzultační služby. Jako první firma v České republice nabízí společnostem marketingové služby až do podoby plnohodnotného outsourcovaného marketingového oddělení. Mezi klienty Icon Media s. r. o. patří společnosti Ignum, WebExpo, Holmes Place, New Wave, Ciba Vision, Apollo Store či Comics Centrum.

Kontaktní osoba pro bližší informace:

Jiří Hiemer
Icon Media s. r. o.
+420 775 858 868
jiri.hiemer@iconmedia.cz