Firemní školení osobní produktivity

Zvyšte produktivitu i work-life balance zaměstnanců v kanceláři i na home office.

Za posledních 10 let jsem zrealizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy pro více než 12 000 účastníků z 200+ spokojených firem nejrůznějšího zaměření.

Píši svůj vlastní blog, ale přispívám také do ForbesNa volné noze nebo Podnikatel.

Jak může školení vašemu týmu pomoci?

Nejčastější témata, na která se během firemního školení na míru zaměřujeme:

Proces poptávky po školení na míru

38-Pie Chart
První kontakt

Oslovit mě můžete buď telefonicky, e-mailem, nebo kontaktním formulářem. Na základě této poptávky vám zašlu nabídku s obecnou anotací.  

17-Search
Zmapování požadavků

Jakmile se sladíme a vy schválíte základní rámec školení, navrhnu na základě vašich požadavků jeho obsah. Nakonec se domluvíme na termínu školení.  

27-Planning
Příprava školení

Týden před vzdělávací akcí dostanete finální kostru kurzu, kterou vám zašlu ke schválení. Pár dní předem účastníci obdrží reminder k akci. 

Reference

Kateřina Hofmannová
Kateřina HofmannováUNIQA
Read More
Dan v naší společnosti odškolil desítky kurzů. Vždy s velkým úspěchem. Je vidět, že téma osobní produktivity má pod kůží. V každém školení přinese nějakou novinku, vychytávku, čímž si školení udržují svoji atraktivitu. Na školení s Danem se kolegové vždy těší. Konkrétně oceňují Danovu schopnost správně navnímat slabá místa účastníků a pomoc i po skončení školení. Díky spolupráci s Danem mnoho mých kolegů zefektivnilo své pracovní činnosti a jako bonus online spolupráci s kolegy. Dane, díky moc za vše a těším se na naše další společné kroky v oblasti vzdělávání.
Radek Kobza
Radek KobzaMinisterstvo pro místní rozvoj
Read More
Daniel připravil pro náš tým praktický workshop k myšlenkovým mapám. Ocenil jsem jak zmapování individuálních očekávání a potřeb všech účastníků ještě před kurzem, tak i v době on-linové interaktivní a energií nabíjecí přístup při samotném kurzu. Danielem nabízená podpora po kurzu není jen prázdnou frází - otestováno :-). Díky!
 Nikola Dašková
Nikola DaškováSamsung Tvoje šance
Read More
Daniel je jeden z najlepších lektorov, akých som mala česť vidieť v akcii. Jeho workshop osobní produktivity je skvele premyslený, plný tipov, trikov, odkazov, praktických rád a super atmosféry. Navyše píše stále ďalšie blogy a články s úžasnými odporúčaniami a novinkami, tak ho určite sledujte a neváhajte sa zúčastniť jeho školení. Vyplatí sa vám to!
Lucie Zajíčková
Lucie ZajíčkováČesko.Digital
Read More
S Danem jsem měla možnost spolupracovat na workshopu osobní produktivity pro komunitu Česko.Digital a mohu ho jako lektora jedině doporučit. Samotná akce měla spád a energii, byla na míru přizpůsobena účastníkům a jejich potřebám. Domluva před akcí byla efektivní a velmi příjemná. I já jakožto účastnice jsem si navíc z workshopu odnesla nové informace a praktické tipy, které mohu rovnou začít zkoušet, zároveň nic nebylo představováno jako dogma nebo jediná funkční možnost. Oceňuji také komplexitu, se kterou se Dan se na produktivitu dívá a hlavně jeho vášeň a nadšení pro téma, které přenese na všechny účastníky.
Hana Hásová
Hana HásováMultisport Benefit
Read More
Danovy workshopy osobní produktivity jsou u nás v MultiSportu velmi oblíbené. Těší se na ně úplní začátečníci, kteří neví, co mají čekat i ostřílení matadoři, kteří absolvovali desítky jiných školení. Především ti oceňují super rady, které nám pomáhají každý den. Shrnula bych to takto: vždy je legrace, praktické testování všech užitečných vychytávek a vše na míru našim potřebám. Perfektně zpracované podklady jsou nám každý den k ruce a často se k nim vracíme. Spolupráce s Danem si velmi vážíme a těšíme se na další workshopy.
Previous
Next

Jak školení probíhá?

Kapacita školení by se měla pohybovat do 12 účastníků. Během dvou dnů si v celkovém počtu šesti hodin projdeme krok za krokem, jak zvýšit produktivitu práce a průběžně se věnovat osobnímu rozvoji. Školení probíhá v českém jazyce. Místo konání je dle dohody osobně nebo online formou. 

Spolupracuji s více než 200 klienty

Kontaktujte mě pro nezávaznou nabídku

10 let zkušeností
200+ proškolených firem
13-Communication
12 000+ účastníků
Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby