Návody

Jak se soustředit na priority

26. března 2019|

Produktivita = dělat správné věci ve správný čas a správným způsobem. Neexistuje k ní zkratka, není žádná tajemná formule nebo grál, který by ti zjednodušil práci. Máš 24 hodin a možnost investovat energii tam, kam ti to dává největší smysl. [...]

Pět tipů pro plánování úkolů

13. srpna 2018|

Napadlo mě představit vám pro mě několik zásadních tipů pro plánování úkolů a aktivit. Toto téma řešíme na všech školeních osobní produktivity, kdy s účastníky neustále hledáme prostor pro zlepšení a zefektivnění jejich každodenních činností. Také jsem se nechal (zcela [...]

Nástroje titánů a pět experimentálních kroků

20. ledna 2018|

Do čeho se pustím po přečtení knihy Tima Ferrisse Nástroje titánů, kterou v ČR vydali Melvilové? Seznam je ukrutně dlouhý, obsahuje více než sto tipů. Naprostou většinu z nich nechám uležet a budu do konce března pracovat na těchto pěti. [...]

Nakupujte efektivně na Aukro.cz a šetřete čas i peníze

5. července 2015|

Dnešní článek se na první pohled odklání od běžných témat, o kterých píši. Opak je však pravdou, rád bych vám totiž představil jednoduchý trik, jak využít službu IFTTT (přečtěte si také článek z letošního roku o jejím praktickém využití) pro [...]

5 tipů pro práci s aplikací Mail na iOS

22. srpna 2013|

Chcete zjistit, jak svůj iPad využívat naplno? Přihlaste se na kurz iPad jako mobilní kancelář! Za necelých 250,- Kč za hodinu zjistíte, jak pracovat efektivně nejen s aplikací Mail, ale poznáte řadu dalších nástrojů, které zlepší vaši osobní produktivitu s [...]

Mých 10 tipů pro vytvoření myšlenkové mapy

29. července 2013|

Chcete si osvojit práci s myšlenkovými mapami? Přihlaste se na Mind Mapping Workshop! Za 150,- Kč za hodinu zjistíte, jak můžete myšlenkové mapy používat i vy a k tomu si vše, o čem si budeme povídat, prakticky vyzkoušíte. O uspořádání [...]

Myšlenkové mapy a poznámky ze schůzek

22. května 2013|

Než jsem poznal myšlenkové mapy, často jsem se na jednáních a schůzkách potýkal s tím, že jsem měl problém se zápisy a poznámkami v kombinaci s udržením pozornosti a schopností adekvátně se zapojit do aktuální diskuze. Mluvení šlo rychle a [...]