Návody

Pět tipů pro plánování úkolů

13. srpna 2018|Návody, Návyky, Plánování, Produktivita, Sebeorganizace|

Napadlo mě představit vám pro mě několik zásadních tipů pro plánování úkolů a aktivit. Toto téma řešíme na všech školeních osobní produktivity, kdy s účastníky neustále hledáme prostor pro zlepšení a zefektivnění jejich každodenních činností. Také jsem se nechal (zcela dobrovolně a s radostí) vyprovokovat knihou Daniela Pinka s názvem Kdy, [...]

Nástroje titánů a pět experimentálních kroků

20. ledna 2018|Knihy, Návody, Návyky, Plánování, Produktivita, Sebeorganizace, Vzdělávání|

Do čeho se pustím po přečtení knihy Tima Ferrisse Nástroje titánů, kterou v ČR vydali Melvilové? Seznam je ukrutně dlouhý, obsahuje více než sto tipů. Naprostou většinu z nich nechám uležet a budu do konce března pracovat na těchto pěti. 1. Zpřísnit termíny dlouhodobých záměrů KDY: Jednou měsíčně od 1. [...]

5 tipů pro práci s aplikací Mail na iOS

22. srpna 2013|E-mail, iPad, iPhone, Návody, Produktivita|

Chcete zjistit, jak svůj iPad využívat naplno? Přihlaste se na kurz iPad jako mobilní kancelář! Za necelých 250,- Kč za hodinu zjistíte, jak pracovat efektivně nejen s aplikací Mail, ale poznáte řadu dalších nástrojů, které zlepší vaši osobní produktivitu s iPadem. Mezi základní a nejpoužívanější aplikace na iOS zařízeních se [...]