V pátek 1. 3. 2013 od 19.00 se konal první sraz uživatelů a fanoušků GTD v Ostravě. Na základě pozvání Daniela Gamrota a Pavla Miksy se v ostravské restauraci Toni sešlo deset skvělých lidí, zajímajících se o GTD a vše kolem něj. Čtyři hodiny naplněné přednáškami, diskuzí nad projekty a zajímavými tématy, neformální atmosféra a pohodový průběh naznačil, že první sraz jistě nebude posledním a za dva měsíce se, jak věříme, potkáme v minimálně podobné, ale ještě lépe rozšířené sestavě.

Nebudu zdržovat, podívejte se na skvělé přednášky, které jsme na prvním GTD srazu v Ostravě mohli zažít. Děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru a budu se těšit za dva měsíce opět na viděnou.

Pavel Miksa o ZTD

Pro ty, kdo se s pojmem ZTD setkali poprvé. Pro ty, kteří jej zaslechli, ale nevědí, co se za zkratkou skrývá. Pro ty, kteří o ZTD četli, ale rádi by si o něm poslechli od člověka, pro kterého je ZTD součástí života.

[embedplusvideo height=“388″ width=“640″ standard=“http://www.youtube.com/v/bUAHBx1bpWA?fs=1″ vars=“ytid=bUAHBx1bpWA&width=640&height=388&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep1641″ /]

 

Jan Kvasnička o WorkFlowy

Nástroj WorkFlowy jsem již na svém blogu popisoval. V přednášce Jana Kvasničky si ale ukážeme, jaký je tento SW z pohledu každodenního využití. Psaní knihy či týmové projekty – i k tomu se dá WorkFlowy použít.

[embedplusvideo height=“388″ width=“640″ standard=“http://www.youtube.com/v/EFVoJoJ2VnQ?fs=1″ vars=“ytid=EFVoJoJ2VnQ&width=640&height=388&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep8552″ /]